Gelişim Kongresi 08 Sponsorları

Dr. Dilek Bağdatlıoğlu

Özgeçmiş

2002 yılında,  “Birleşmiş Milletler Avrupa Ekonomik Komisyonu”  (UNECE - United Nations Economic Commission for Europe) tarafından, “Mükemmel Kadın Girişimci” ödülü.

15 Mart 2003 Dünya Tüketiciler Günü dolayısıyla İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Çevre Koruma-Geliştirme Dairesi Başkanlığı ve Tüketiyorum dergisi tarafından ortaklaşa düzenlenen “Tüketici-Üretici El Ele” konulu panel ve ödül töreninde “Hizmet ve Başarıda Kalite” ödülü.

DÜNYA Gazetesi’nin aylık ekonomi ve finans dergisi Globus ve DHL Türkiye işbirliğiyle, Akbank’ın ana sponsorluğundaki “İhracatın Yıldızları 2003-İhracat Teşvik Ödülleri” yarışmasında e-ticaret ödülü.

DÜNYA Gazetesinin “Zirvedeki Kadınlar 2003″ yılı yarışmasında,Telekomünikasyon sektöründe birincilik ödülü.

Sunumu

22 KASIM CUMARTESİ

Oturum Konusu: Yeni Teknolojiler ve Öğrenme

Aramızdan ayrılan Hasan Tahsin Erol anısına

Salon 3

Seminer: Telekominikasyon Ağındaki Fiber Teknolojiler ve katma değerli servisler

Moderatör: Dr.Dilek Bağdatlıoğlu

Saat: 13:00-15:30

Tanıtım: Günümüzde telekominikasyon sektörü başta olmak üzere hemen her alanda ortaya çıkan yeni teknolojiler sürekli öğrenmeyi zorunlu kılmaktadır.

Kapsamı: Telekomünikasyon şirketleri önümüzdeki yıllarda sadece ses taşıyarak değil katma değerli servisler vererek piyasa paylarını koruyacaklar ve abone sayılarını arttıracaklardır. Multimedia Messaging Service (MMS), görüntülü konuşma, mobile TV, HDTV içerik, Digital Video Broadcasting (DVB), e-sağlık, e-devlet vs uygulamalar bu tür servis örnekleridir ve geniş bant talebini devamlı arttırmaktadır. Geniş bantın abonelere ulaştırılması için fiber omurgalar gereklidir.

Katılımcı Profili: Telekominikasyon sektöründe çalışan veya çalışmayı hedefleyenler , fiber, geniş bant ve katma değerli servisler ile ilgilenen herkes.

Katılımcı sayısı: Ençok 20 kişi.

Yorum Yapın

jigolo