Gelişim Kongresi 08 Sponsorları

Nurettin Selsil

Özgeçmiş

1967′de İstanbul’da doğdu. Orta ve lise öğrenimini İstanbul Erkek Lisesi’nde tamamladıktan sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde inşaat mühendisliği eğitimi aldı. 

Yüksek lisansını yine aynı üniversitede tamamlarken, üniversitenin bilgi işlem merkezinde araştırma görevlisi olarak çalışarak bilişim sektörüne adım attı. 

Daha sonra sırasıyla Sibernetik Eğitim, Ant Eğitim ve Danışmanlık, Porcan Bilgisayar (Nexus), Erel Şirketler Grubu, cargo@cargo ve Meteksan Sistem’de eğitmenlik, eğitim yönetimi, yönetim bilişim sistemleri, proje yönetimi, satış destek, ve pazarlama ve halkla ilişkiler yönetimi alanlarında görev aldı. 

Şu anda serbest danışmanlık ve tercümanlık yapan Selsil, İngilizce ve Almanca bilmektedir. Nurettin Selsil evlidir ve bir kızı vardır.

Sunumu

21 KASIM CUMA

Oturum Konusu: Sorun Çözme Araçları

Aramızdan ayrılan Şinasi Çelikkol anısına

Salon 1

1. Çalıştay : Zihin Haritaları ile Bütünsel Kavrama ve Sorun Çözme

Saat: 10:45-12:00

Moderatör: Nurettin Selsil

Tanıtım: Bu çalıştaya katılarak, insan beyninin bütünselliği kavrama şekli olan zihin haritalarının nasıl oluşturulacağını öğrenebilir; yöntemi günlük hayata uygulayarak, konulara, problemlere bütünsel yaklaşım yöntemleri geliştirebilirsiniz.

Kapsamı: Zihin haritaları birbirine bağlı ve bir anahtar sözcüğün etrafında ışınsal olarak toplanmış kelimeleri, düşünceleri, işleri ya da diğer öğeleri betimlemek için kullanılan  şemalardır. Düşünceleri oluşturmak, görselleştirmek, tasarlamak ve sınıflandırmak ile birlikte, eğitim alanında, organizasyonda, sorun çözümünde ve karar almada yardımcı olarak kullanılır.

Katılımcı Profili: Sorun çözme ve bütünsel kavrama bağlamında düşüncelerini  organize etmek  isteyen herkes bu çalıştaya katılabilir.

Katılımcı Sayısı: Ençok 25 kişi

Yorum Yapın

jigolo