Gelişim Kongresi 08 Sponsorları

Eyüp Günay İşbir

Doktora ve yüksek lisans alanında çok sayıda tez danışmanlığı yaptım.

Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Programlarında “Kamu Yönetimi”, “Kentleşme ve Çevre Sorunları, Karşılaştırmalı Kamu Yönetimi ve Modern Yönetim Teknikleri” ile ilgili dersleri de okuttum.

1981-1985 tarihleri arasında Kara Harp Okulunda 4 yıl süreyle “Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi” ile “İdare Hukuku” derslerini verdim. Diğer taraftan Polis Akademisinde 1981-1987 yılları arasında ve ayrıca 1990-1991 eğitim öğretim yılında “Kamu Yönetimi” dersini verdim.

4 Yıl süreyle, Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi lisans programında  “Kamu Hukuku”, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi lisans programında “Kamu Yönetimi” ve “Personel Yönetimi” derslerini okuttum.

1990-1991 eğitim öğretim yılında Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesinde, “Kamu Hukuku”  ve “Çevre Hukuku” derslerini verdim.

Uzun süreden beri İçişleri Bakanlığı tarafından açılan Kaymakamlık Kurslarında “Kamu Yönetiminde Denetleme” ve “Şehircilik ve Meseleleri” konularında konferanslar vermekteyim.

Yorum Yapın

jigolo