Gelişim Kongresi 08 Sponsorları

Hakan Kal

Özgeçmiş

1984 yılında Düzce’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Düzce’de tamamladı. 2002′de Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümüne girdi. Kişisel Gelişim Platformu ile 2004′te tanıştı. 2005′de Bilkent Üniversitesi Kişisel Gelişim Kulübü’nün kurulmasına önderlik etti. 2006′da üniversiteden mezun oldu ve sonrasında Unilever’de yönetici adayı programına kabul edildi. 2008 yılında askerlik sebebiyle ara verdiği işine geri döndü. Halen Unilever’de Saha Yöneticisi olarak çalışıyor. 

Sunumu

Salon 2

22 KASIM CUMARTESİ

Oturum Konusu: Yaşam Alanı ve Öğrenme

Aramızdan ayrılan Melahat Yılmayan anısına

3. Deneyim Paylaşımı : Bizden Ne İstiyorlar?

Saat: 15:45-16:45

Paylaşımcılar: Can Demirağ & Hakan Kal

Tanıtım: Yaşam alanımızı genişletme kavramını hayatımıza uygularsak sahip olduğumuz ve geliştirmemiz gereken yetkinlikleri belirleyebiliriz.

Kapsamı: Rekabetçi iş dünyasına adım atarak kariyerine başlamak üzere olan yeni mezunları şirketlerin kapısında “yetkinlik bazlı işe alım stratejileri” karşılıyor. Yaşam alanımızı genişletme kavramını hayatımıza uygularsak sahip olduğumuz ve geliştirmemiz gereken yetkinlikleri belirleyebiliriz. Gerçekleştirilebilir&ölçülebilir bir plan ile kendimizi çalışmak isteyeceğimiz bir çok şirketin beklentilerine uygun yetkinlik kümesi ile donatabiliriz.

Katılımcı Profili: Kişisel gelişim konusu ile ilgilenen herkes

Katılımcı sayısı: Ençok 25 kişi

“Hakan Kal” için 1 Yorum

  1. mustafa satılmış Says:

    Performansı yüksek,katılımı bol bir kongre olması dileğiyle başta sevgili dostum Hakan KAL’a olmak üzere tüm katılımcılara başarılar diliyorum.

Yorum Yapın

jigolo